kategoria: Praca » Dam

Elektryk przemysłowy w Berlinie

Cena :
15 000,00 zł
do negocjacji

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY - okablowywanie szaf sterowniczych

Firma sky Personal posiada zlecenia zlokalizowane w całych Niemczech i do nich dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęci pracy odpowiadający kandydatowi. Praca stacjonarna w Nünberg lub Koloni, ale proszę zapytać o dostępność ofert w rejonie, który Państwa interesuje.

ZADANIA:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią podwyżki.
• Wysokie wynagrodzenie – 3 000 € netto.
• Premie. START PREMIA 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.

  • 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
    • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
    • Opieka polskiego koordynatora oraz pomoc w załatwianiu formalności.
  • 150 € premi za polecenie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie.

    WYMAGANIA:
    • Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
    • Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
    • Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
    • Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:  rekrutacja@sky-personal.de

    Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.  Telefon: +49 52429760620

    Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację!

Telefon :
495XXXXXXXXXX pokaż
k.bednarska@ pokaż
WWW :www.sky-personal.de
Wyświetleń :19