eOstroleka.pl
Niedziela, 22 października 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

DORADCA FINANSOWY

kategoria: Praca » Dam
| drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

Zasil nasz zespół jako Doradca finansowy w Placówce w Ostrołęce

ZADANIA NA STANOWISKU:
– bezpośrednia obsługa klienta
– aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
– zapewnienie najwyższej jakości obsługi
– sprzedaż usług oferowanych przez firmę
– realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

WYMAGAMY:
– mile widziane doświadczenie w branży finansowej
– prawo jazdy kat. B
− samodzielności i inicjatywy w działaniu
– wiek poniżej 30 lat

OFERUJEMY:
– umowę o pracę
– atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia
– możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy
– przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
– zapewniamy szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy
– możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: praca@luxkredyt.pl W temacie maila proszę o podanie: DORADCA FINANSOWY OSTROŁĘKA

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

praca@ pokaż
WWW :
www.luxkredyt.pl
Wyświetleń :35
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.eOstroleka.pl

Portal eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt