eOstroleka.pl
Niedziela, 28 maja 2017
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
STRONA GŁÓWNA DODAJ OGŁOSZENIE

DORADCA FINANSOWY

kategoria: Praca » Dam
| drukuj | Rozmiar tekstu: A A A

Jeżeli szukasz:

innowacyjnej firmy w zakresie pośrednictwa finansowego,
stabilnej pracy,
rozwoju,
miejsca dla siebie,

KONKRET sp. z o.o. jest spełnieniem Twoich poszukiwań. Dołącz do KONKERTnej DRUŻYNY. A dlaczego? Bo oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat.
Atrakcyjny system wynagrodzeń = podstawa + premia + bonusy (konkursy).
Pakiet szkoleń produktowych.
Pracę w młodym zgranym zespole.
Możliwość zdobycia nowego doświadczenia.
Miłą i przyjazną atmosferę.
Dużą samodzielność w działaniu.

Zaspokojenie potrzeb finansowych swoich klientów to cel, do którego dąży KONKRET sp. z o.o. Dlatego wymagamy od naszych pracowników:

Łatwości w nawiązywaniu kontaktu.
Ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów.
Dyspozycyjności.
Uczciwości i rzetelności.

Zakres obowiązków na stanowisku DORADCY FINANSOWEGO:

Budowanie trwałych i długofalowych relacji sprzedażowych z Klientami.
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych produktami firmowymi.
Promocja produktów poprzez marketing lokalny.
Dbanie o pozytywny wizerunek oddziału KONKRET sp. z o.o.
Sprzedaż produktów i usług firmy.
Raportowanie wyników pracy do przełożonego.
Bieżąca administracja biurem.
Monitorowanie stanu kasy w oddziale

Dodatkowe oczekiwania:

Doświadczenie w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej - będzie dodatkowym atutem
Wykształcenie min. średnie.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz Listu motywacyjnego na adres: praca@konkretsc.pl W temacie wiadomości proszę wpisać: Miejsce pracy OSTROŁĘKA.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami.

Telefon :
660XXXXXX pokaż
praca@ pokaż
WWW :
www.marketpozyczkowy.pl/
Wyświetleń :152
Jeżeli trafiłeś na właściwe ogłoszenie - kontaktując się z ogłoszeniodawcą poinformuj go o fakcie znalezienia go w Internecie na stronach www.eOstroleka.pl

Portal eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt